ŠNK “Libertas” – NK “Udarnik” – 2:0 (1:0)

ŠNK "Libertas"
2 : 0
NK "Udarnik"

Odlična utakmica domaćina, možda i najbolja ove sezone. Igrači Libertasa ušli su u utakmicu domaćinski, bez previše respekta prema trenutno vodećoj momčadi prvenstva i već u drugoj minuti došli u vodstvo preko Daria Šimunovića.

Libertas je odlično branio prednost i prijetio iz kontranapada. U 60. minuti domaćini ostaju s igračem manje. Drugi žuti karton zaradio je Mijadžiković. Usprkos igraču manje Libertas je i dalje opasan i u 80. minuti postižu svoj drugi pogodak preko Milašinovića za konačnih 2:0.

Libertas trenutno zauzima 10. mjesto na tablici s 15 osvojenih bodova. Sljedeće kolo Libertas putuje u Zelinu u goste istoimenom domaćinu.

Sudac: Bertol. Pomoćnici: Baršić i Jurašić (svi iz Zagreba)

Strijelci: 1:0 – D. Šimunović (2), 2:0 – Milašinović (80).

ŠNK “LIBERTAS”: Ilinić, Đurić, Filipović, Cink (od 46. Milašinović), M. Šimunović, Majdandžić, Res (od 84. Melnik), Miško, Mijadžiković, D. Šimunović (od 89. Cindrić), Galešić. Trener: Đuro Petrinec

NK “UDARNIK”: Kranjčec, Milanović, Mihanović (od 46. Pralas), Ladović, Brajko, Brčić, Kelava (od 46. Zlodi), Grdenić (od 80. Matanović), Strulje (od 46. Petković), Skrbin (od 68. Landeka), Džaja. Trener: Boris Perković

Arhivska fotografija: Željko Gašparović