Nastavak natjecanja 2. Hrvatske stolnoteniske lige

Objavljeno: 16.03.2015 - 12:02 L.S., Ž.G. Pročitano: 545 puta

Nastavljeno je natjecanje u 2. Hrvatskoj stolnoteniskoj ligi, gdje je prva ekipa Novske u prijepodnevnim satima ugostila ekipu STK „Požega“ iz Požege, i nakon toga ekipu STK „Brestovac“ iz Brestovca.

U 17. kolu stolnotenisači su zabilježili poraz od prvoplasirane ekipe iz Požege rezultatom 5:2. Susret je otvorila Tamara Slota, kojoj je to bio i debitantski nastup u ligi. Nakon gubitka prva dva seta, Tamara se vratila u meč koji je dovela do potpunog izjednačenja, da bi joj u zadnjem petom setu falilo malo sreće da u svom prvom nastupu upiše pobjedu protiv prvog igrača lige. Nakon što su novljanski stolnotenisači izgubili igru parova sve je ukazivalo na konačnu pobjedu gostiju.

– Lauter Ivica – Lešković – 3/2

Istoga dana u 18. kolu, prva ekipa Novske je ugostila ekipu STK „Brestovac“ iz Brestovca i istu pobijedila rezultatom 5:2.