Teniski turnir u Novskoj

Tijekom današnjeg dana, 22. lipnja, održan je teniski turnir u kojem je Novska bila domaćin. Turnir je organizirao Hrvatski teniski savez, a natjecalo se ukupno 33 djece u kategoriji do deset godina starosti, odnosno, 11 dječaka i 12 djevojčica.

Natjecatelji su dolazili iz raznih gradove Hrvatske: Daruvara, Zaboka, Zaprešića, Ogulina, Karlovca, Zlatara i naravno Novske. Za Novsku su igrala 4 tenisača od kojih su dvojica osvojila pehare: Patrik Horvat koji je osvojio 2. mjesto te Ivano Glavaš koji je osvojio 3. mjesto što je nastavak niza uspjeha novljanskih sportaša. Vruć i sunčan dan nije mogao pokvariti veselu atmosferu turnira jer su roditelji mladih natjecatelja ponosno bodrili svoje mališane.

Čestitamo na sudjelovanju i pobjedi svih sudionika turnira kao i njihovim roditeljima i trenerima, a pogotovo našim novljanskim tenisačima!