LOKALNI IZBORI 2021. – Neslužbeni rezultati izbora

Objavljeno: 16.05.2021 - 12:16 Piše: Novska.IN portal Pročitano: 11702 puta

Na 20 biračkih mjesta na području Grada Novske 10828 birača danas može glasati na izborima za gradonačelnika, gradsko vijeće, župana i županijsku skupštinu.

[Nadopunjeno u 20:51] – Neslužbeno prebrojavanje je gotovo. Marin Piletić je ponovno izabran za gradonačelnika Novske. Više …

[Nadopunjeno u 19:13] – Krenuli smo s popunjavanjem neslužbenih rezultata u tablici ispod …

[Nadopunjeno u 16:56] – Neslužbeni podaci kažu kako je izlaznost do 16 sati na glasačkim mjestima ukupno 31.84%, odnosno 3448 od 10828 birača.

[Nadopunjeno u 15:09] – Neslužbeni podaci kažu kako je izlaznost do 14 sati na glasačkim mjestima ukupno 24.22%, odnosno 2623 od 10828 birača.

[Nadopunjeno u 12:45] – Neslužbeni podaci kažu kako je izlaznost do 12 sati na glasačkim mjestima ukupno 15.97%, odnosno 1730 od 10828 birača.

[Nadopunjeno u 12:16] – Neslužbeni podaci kažu kako je izlaznost do 10 sati na glasačkim mjestima ukupno 8.06%, odnosno 873 od 10828 birača.

Vlado KlasanValentina OpićMarin Piletić
Novska – Vrtić Stribor 11947342
Novska – Osnovna škola11149273
Novska – Vrtić Radost13553313
Novska – PISMO14722147
Novska – NORA14726259
Novska – POU10923176
Bročice7731225
Kozarice245101
Brestača7019 173
Stari Grabovac207127
Voćarica7067
Paklenica3017 38
Stara Subocka4110105
Plesmo0830
Rajić6530165
Borovac221654
Sigetac16042
Jazavica32699
Nova Subocka6010179
Roždanik16490
Ukupno10293362664
DLS-DPSDP-HNSHDZ-HSSHSP-HSU-MOST
Broj mandata u Gradskom vijeću31101