Završetak sezone – atletičari kategorije mlađi kadeti JAK-a pobjednici lige “Sjever”

Pojedinačnim prvenstvom HALS-a održanom u nedjelju, 13. listopada u Varaždinu, završena je atletska sezona na stazi.

Za članove Jasenovačkog atletskog kluba JAK imalo je i dodatnu važnost jer mlađi kadeti su proglašeni prvacima Lige i preuzeli su pobjednički pehar.

Osvojene su i nove medalje, riznica je obogaćena sa još pet medalja. Medalje su osvojili Patrik Balić, 3. mjesto u kategoriji mlađi juniori u bacanju diska, Viktor Barešić, mlađi kadeti, bronca na 100 metara i srebro u bacanju kugle, Mihael Prelesnik, mlađi kadeti, srebro na 200 metara prepone.

Pobjedu je osvojila Lana Radulović kod mlađih kadetkinja na 200 metara prepone.

Vrlo blizu medalji bili su i Mihael Prelesnik na 400 metara te Patrik Krmpotić, limač, na 60 metara, koji su uz nove rekorde osvojili 4. mjesta. Ira Sogonić bila je peta na 300 metara prepone kod starijih kadetkinja, uz poboljšanje osobnog rekorda za 2 sekunde.

– Odličan kraj jedne vrlo uspješne sezone u HALS-u. Zadovoljni smo, pomalo i umorni, a sad se okrećemo krosu i uličnim utrkama, rekao nam je trener Neven Šepović.