Utakmica – NK “Sloga Maris” – NK “Radnik”

Objavljeno: 12.04.2015 - 23:09 Piše: Željko Gašparović Pročitano: 1505 puta

Domaći teren raspoložena ekipa “Sloge Marisa” iskoristila je za napuniti mrežu gostujućeg “Radnika” iz Majura. Brzo su ostavili iza sebe poraz i neugodnosti u gostima utakmici prošlog kola, i u ovom 18. kolu 1. ŽNL, vratili su se dobrom igrom.

Već u 4. minuti gol za vodstvo postiže Hadžić D., Ljubičić D. povećava na 2:0, a nakon odmora i za 3:0, a Debeljak zaključuje ovu seriju s zgoditkom za 4:0. Gostujući Sarić Alen, prekida ovaj niz iskoristivši neopreznost domaćina i rezultat je smanjen na 4:1. No samo nekoliko minuta kasnije, Debeljak ponovno povećava gol razliku na 5:1, a Hadžić postiže svoj drugi zgoditak na utakmici za 6:1. Za kraj utakmice gostujući Dragičević još jednom je uzdrmao mrežu i konačni rezultat je 6:2.

TONSKI PRILOG – Boris Horvat:

Obilje golova, dinamična utakmica u kojoj su domaćini diktirali tempo, gostujući na trenutke zbunjeni i bez igre.

NK "Sloga Maris" Jazavica – Roždanik: Sabljov, Rivić, Debeljak, Jakubek, Lipovac, Rođak, Kajić, Krakić, Hadžić D., Ljubičić, Turkman, Stanić, Hadžić M., Orlić , Rizvanović i Šlafer, kapetan Hadžić Denis.

NK "Radnik" Majur: Gavrić, Pandžo, Sarić Anton, Podhraški, Čivić, Meščić, Dragičević, Sarić Alen, Orešković, Dupić, Šapina, Nožar, Živković, Dugandžija, Sarić Ivan i Dubravec, kapetan Sarić Anton.

Sudci utakmice: Majrušić Valentino, glavni sudac, Vlašić Zlatko i Kumiša Darko, pomoćni suci, delegat Crnojević Mladen.