U Zaprešiću nove medalje za taekwondaše TK “Ogrc”

Članovi Taekwondo kluba “Ogrc” Novska, nastupili su 29. ožujka na Plemenitom taekwondo turniru Zaprešića 2014. g. u Zaprešiću, u organizaciji TK „Zaprešić“ iz Zaprešića.

Natjecanje je bilo organizirano za sve uzrasne skupine na kojem je nastupilo 688 natjecatelja, iz 65 taekwondo klubova Hrvatskog taekwondo saveza, Taekwondo saveza BiH, Slovenije, Kosova i Srbije. TK „Ogrc“ – Novska nastupio je s ukupno 6 natjecatelja, 1 mlađom kadetkinjom i 5 starijih kadetkinja i kadeta, koji su osvojili 1 zlatnu, 1 srebrnu i 2 brončane medalje.

Ekipno je klub zauzeo 33. mjesto na natjecanju. Ana Gudac borila se u uzrastu mlađih kadetkinja, u kategoriji do 33 kg, gdje je u finalu izgubila od Sare Lazarušić iz TK “Osvit” iz Zagreba, rezultatom 0:3 i osvojila srebrnu medalju. Melanie Molnar borila se u uzrastu starijih kadetkinja u kategoriji do 37 kg, gdje je u polu finalu izgubila od Lucije Abramović iz TK “Brod” iz Slavonskog Broda, rezultatom 2:14 i osvojila brončanu medalju.

Sven Klobučnik borio se u uzrastu starijih kadeta u kategoriji do 41 kg, gdje je u polu finalu izgubio od Luke Leke iz TK „Master“ iz Zagreba rezultatom 1:15 i osvojio brončanu medalju. Matea Koločaj borila se u uzrastu starijih kadetkinja u kategoriji do 59 kg, gdje je u finalu pobijedila Nikol Naračić također iz TK “Drenova” iz Rijeke rezultatom 13:1 i osvojila zlatnu medalju.

Izvor: Novska.hr