RK “Novska” – RK “Čakovec 2” – 34:24 (16:13)

RK "Novska" 34 : 24 RK "Čakovec 2"
Objavljeno: 18.10.2015 - 15:44 Piše: Luka Selenić Pročitano: 885 puta

Odigrano je 3. kolo 3. HRL Sjever u Gradskoj dvorani u Novskoj, gdje je ekipa RK “Novska” odnijela pobjedu rezultatom 34:24 (16:13) nad gostima iz RK “Čakovec 2” Čakovec.

Iako krajnji rezultat prikazuje uvjerljivu pobjedu, utakmica je bila napeta i dinamična, pogotovo u prvom poluvremenu. Mladi gostujući igrači stalno su stizali rezultat i borili se ravnopravno sve do druge polovine drugog poluvremena – napokon se lomi rezultat na stranu Novske čime stvaraju uvjerljivu prednost. Do kraja utakmice rezultat se održavao i tako završilo sa uvjerljivih +10 razlike.

NOVSKA: Grgić, Šumar 1, Štefanac 2, Horvat 6, Šepak 10, Bišof, Jurić, Biro, Ciprić, Kinderman 3, Tutić, Hršak 3, Ivančić 3, Šlabek 1, Kumpović 5, Mišljan. Trener: Dubravko Prelčec.

ČAKOVEC 2: Munđar 2, Vadlja, Gradišćaj 2, Mrčela 1, Hudin, Zvonarek 5, Dvanajščak 2, Toplek 12, Pintarić.

MRK “Novska” tako je ostvario drugu domaću pobjedu te upisao nova dva boda. Najraspoleženiji kod domaćih bio je Domagoj Šepak s 10 pogodaka, a kod gostiju Vjeran Toplek s 12.

Sljedeće kolo naši rukometaši idu na gostovanje u Lepoglavu protiv RK “Concordie”.

Zahvaljujemo klubu na suradnji, čestitke ekipi na pobjedi i želimo im puno sportske sreće u nadolazećoj utakmici!

Arhivska fotografija: Tamara Josić