NK “Libertas” – NK “Lekenik” 2:2 (1:0)

Objavljeno: 03.08.2014 - 13:11 Piše: Željko Gašparović Pročitano: 1342 puta

Prijateljska i pripremna utakmica domaćeg NK “Libertas” i NK “Lekenika” iz Lekenika završila je neriješenim rezultatom 2:2, poluvrijeme 1:0.

Libertas je poveo golom Ljubičića u 20. minuti, izjednačio je Kovačević u 83., a minutu kasnije gol za domaće i vodstvo postiže Dario Šimunović. Na konačnih 2:2 u 89. minuti gol je postigao Grgić.

Libertas je u pripremama za prvenstvene utakmice u Međužupanijsku ligu već imao jedan susret, s 3:1 izgubio je od NK “Segeste”. Prvo kolo u jesenskom prvenstvu imat će upravo s NK “Lekenikom”.

Međužupanijsku nogometnu ligu središta Zagreb čine Libertas Novska, Lekenik, Moslavina Kutina, Banovac Glina, Karlovac, Ogulin, Vinogradar Mladina, Gradići Savski Marof, Klas Mičevac, Udarnik Velika Gorica, Mladost Zabok, Radoboj, Kustošija Zagreb, Ponikeve Zagreb i Dinamo Odranski Obrež

NK “Libertas”: Šepović, Rivić, Šimunović M., Filipović Matija, Đilas, Knežević, Đurić, Filipović Marko, Ljubičić, Musić, Mladić, Marton, Šimunović D., Milašinović, Galko i Majdandžić.

NK “Lekenik”: Đurđek, Kovačević, Celjak, Marić, Berić, Korečić, Gajedek, Živčić, Balen, Garba, Đurđek, Radošević, Jolić, Golić, Sanković, Grgić, Rbačnik i Križanić.
Suci utakmice: Svjantko, Erjavec i Srajlija. Sljedeća pripremna utakmica igra se sljedeći vikend.