Libertas ponovno poražen

Objavljeno: 14.05.2014 - 19:46 Piše: Novska.IN portal Pročitano: 828 puta

Libertas je u 27. kolu na domaćem terenu poražen od Trnja s 4-1 te i dalje čvrsto drži 14. mjesto na tablici s 20 osvojenih bodova.

Gostima su ova tri osvojena boda od iznimne važnosti čime su u potpunosti uhvatili priključak s vrhom tablice i zauzimaju 5. mjesto s 48 osvojenih bodova.

U onih nekoliko prilika koje su se tijekom prvog poluvremena ukazale, igrači Libertasa nisu uspjeli iskoristiti pa su kvalitetniji gosti malo-pomalo preuzimali igru u svoje ruke i do kraja poluvremena poveli 1-0. U nastavku su gosti nastavili s dobrom igrom i već do 56. minute vode s 3-0. Libertas je uspio smanjiti rezultat preko Milašinovića, no Trnje u sudačkoj nadoknadi zabija za konačnih 4-1. Sva četiri pogotka za goste postigao je odlični Marko Tadić. Vrijedi napomenuti da je Libertas čak tri pogotka primio iz pomalo sumnjivo dosuđenih kaznenih udaraca.

Još su tri preostala kola do završetka sezone, a Libertas već u sljedećem kolu ima priliku za dobar rezultat u gostima kod Klasa, pretposljednje ekipe na tablici.