KK “Novska” – KK “Dugo Selo” – 65:76 (38:35)

KK "Novska" 65 : 76 KK "Dugo Selo"
Objavljeno: 17.10.2015 - 11:59 Piše: Luka Selenić Pročitano: 829 puta

Nakon odličnih rezultata prethodne sezone, naša ekipa KK “Novska” ove sezone otišla je rang više, iz C-1 u B ligu centar. Prvu utakmicu odigrali su na domaćem terenu u Gradskoj dvorani u Novskoj, u kojoj su ugostili KK “Dugo Selo“.

Iako su dobro vodili igru, na poluvremenu u vodstvu 38:35, naša ekipa u trećoj četvrtini izgubila je tempo, što ih je nažalost koštalo pobjede. Uvjerljivo najbolji trener/igrač Tomislav Koran s 35, a kod gostiju Stjepan Kamenjašević s 18 i Ivan Vranić s 15 poena.

NOVSKA: Brkić 11, Blažević 2, Vujić, Rupčić, Herceg 2, Koran 35, Tušek, Ivanković, Galeković 8, Pehar 7. Trener: T. Koran

DUGO SELO: Brlić 13, B. Vranić 2, Golub, Ćuže 6, Foretić 6, Domgjoni, Rajner, Kostanjevac 7, Kamenjašević 18, Marelja 3, Novosel 6, I. Vranić 15. Trener: I. Vranić

Sljedeći vikend je na redu utakmica u kojoj KK “Novska” igra protiv KK “Univers” u Zagrebu.

Našoj ekipi želimo puno uspjeha u novoj sezoni!

Arhivska fotografija: Tamara Josić