Objavljeno: 12.04.2021 - 9:16 Piše: Novska.IN, Foto: DUC Pročitano: 890 puta

U 20. kolu 1. županijske nogometne lige SMŽ, na domaćem terenu Gradskog stadiona u Novskoj, NK „Sloga“ Jazavica, Roždanik zabilježili su pobjedu.

Protiv ekipe TŠK-a Topolovac zabilježili su pobjedu i osvojili toliko potrebne bodove, rezultat utakmice 2:0 (0:0).

Golove su postigli, Domagoj Jadanić u 77. minuti igre, a Patrik Dujmović u 89. minuti. Sloga za sada drži 11. mjesto tablice.

NK „Libertas“ gostovao je u Majuru, u utakmici s NK „Radnik“ neriješeno, vrijedan bod za prvo mjesto i vrh tablice s 41 osvojenih bodova. S istim brojem bodova, ali s drugog mjesta za vrat im puše NK „BSK“ Budaševo.

U slijedećem kolu, u subotu 17.travnja u 16:30 sati Libertas gostuje u Topuskom, dok Sloga putuje u goste kod Frankopana