Dva postolja za JAK na 39. utrci grada Koprivnice

Objavljeno: 08.11.2017 - 7:54 Piše: Luka Selenić Pročitano: 625 puta

Proteklog vikenda održana je 39. po redu utrka grada Koprivnice, na kojoj je nastupilo 20 članova Jasenovačkog atletskog kluba JAK.

U posljednjoj utrci ove sezone, JAK je među velikim brojem natjecatelja osvojio dva nova odličja i niz plasmana među prvih deset u raznim kategorijama.

Tako je prvo mjesto među 98 trkača osvojio Mihael Prelesnik (limači), treće mjesto među 23 trkačice Josipa Gajdoš (juniorke), peto mjesto među 67 trkačica Matea Rajić (limačica), 7. mjesto među 60 trkačica Lara Balić (limačice), 7.-9 mjesto – Dorotea Rajić, Karla Glavinić i Anika Šepović (mlađe kadetkinje), 7. i 8. mjesto Zrinka Mihaljević i Lucija Vidaković (starije kadetkinje), 8. mjesto Mislav Mihaljević (stariji kadeti).

Sezona je gotova, sada slijedi mali odmor pa pirpreme za slijedeću sezonu u kojoj JAK slavi 20 godina postojanja. Možemo biti zadovoljni, rezultati su bolji nego prošle godine, pomalo dolazi nova generacija atletičarki i atletičara, a vrlo mi je drago i da se stari članovi vraćaju treninzima, zaključio je Šepović.