Deset novih medalja za JAK u Osijeku na finalu Erste plave lige

Objavljeno: 05.06.2021 - 10:19 Piše: Novska.IN portal Pročitano: 259 puta

Na Finalu Erste plave lige u Osijeku, atletičarke i atletičari Jasenovačkog atletskog kluba JAK osvojili su 10 novih medalja za klub.

Rezultati, Patrik Krmpotić pobijedio je u skoku u dalj, drugi na 60 metara, Veronika Đilas prva u kugli, Ema Blažeković treća, a Gita Špoljarević 4., Ljupka Šepović bila je 3. na 60 i dalju – svi u konkurenciji šestih razreda.

Lucija Bilogrević prva u bacanju vortexa za pete razrede, Romina Gavranović osvojila je 3. mjesto na 60 metara, a Mia Sedlarić, Maria Milović i Ivana Šalindrija od 4. do 6. mjesta u votexu za 4. razrede, a Rafael Prelesnik treći u vortexu u konkurenciji učenika četvrtih razreda..

Još jedna medalja osvojena je u vortexu – srebro Katje Komljenović za 3. razrede.

– Odlični rezultati i osobni rekordi za većinu naših atletičarki i atletičara daju povoda za zadovoljstvo. Ovo je natjecanje specifično po tome što dvoje prvoplasiranih po svakoj disciplini nastupaju kao prednatjecanje za Hanžekovićev memorijal u rujnu u Zagrebu. Treniramo dalje i spremamo se za prvenstva Hrvatske koja nam slijede u lipnju – rekao nam je trener Neven Šepović.