Važna pobjeda Libertasa u 20. kolu 1. ŽNL

Objavljeno: 02.04.2019 - 11:51 Piše: Novska.IN portal Pročitano: 873 puta

U derbiju 20. kola 1. ŽNL Libertas je na domaćem terenu s 2:1 pobijedio vrlo dobru ekipu Frankopana i preskočio je na tablici.

Libertas je poveo rano već u  17. minuti golom Zekića i do kraja poluvremena sačuvao vodstvo. U nastavku utakmice gosti se bude i podižu razinu svoje igre što je rezultiralo izjednačenjem u 59. minuti preko Koščevića. No Libertas je pred kraj utakmice bacio sve snage u napad što se i isplatilo u 85. minuti kada pogodak vrijedan 3 boda postiže Jagatić nakon odličnog centaršuta Srdarevića.

Sloga se također vratila pobjedama. Na gostovanju kod Metalca pobijedili su 2:0 golovima Sertića i Hadžića.

Nakon 20 odigranih kola Sloga je i dalje prva s 45 bodova, dok Libertas zauzima treće mjesto s 37 osvojenih bodova. U slijedećem kolu Libertas gostuje u Osekovu, dok Sloga kod kuće dočekuje Moslavac iz Popovače.

Utakmice su na rasporedu u nedjelju 07. travnja u 16:00 sati.