Završen Regionalni kup – Dva pobjednika lige iz Badminton kluba Novska

Objavljeno: 24.06.2017 - 13:29 Piše: Luka Selenić Pročitano: 1319 puta

Prošlog tjedna održano je zadnje kolo Regionalnog kupa u badmintonu i proglašenje pobjednika cijelog kupa.

Badminton klub Novska u ovom kolu osvojio je 12 medalja. Karlo Sladojević osvojenim prvim mjestom nastavio je s dominacijom u svojoj kategoriji U15. Nives Bišof ovog puta bila je druga u kategoriji U15, dok je Klaudia Kovačević bila treća u kategoriji U13. BK Novska po završetku kupa ima dva pobjednika lige – Karla Sladojevića i Nives Bišof.

U kategoriji mlađih kadeta (U13) Filip Bajzek osvojio je srebro, a odmah iza njega je Ivano Kukla. Filip Martinović je također bio treći u kategoriji U11. Ostale medalje su iz igre u parovima.

Nakon samog natjecanja održano je proglašenje ukupnih pobjednika cijelog kupa i njima su dodijeljene razne nagrade.

Čestitam svim svojim igračima na dobrom treniranju i nastupima. Pokušat ćemo biti još bolji i nadamo se još boljim uspjesima. Međutim, Karlo i Nives više neće moći igrati ovu ligu jer prestaju biti kadeti. Ali, dolaze nam mlađi igrači i igračice i probat ćemo raditi sve ispočetka, izjavio je Donald Veble, trener.

Zahvaljujemo na ustupljenim fotografijama.