Za JAK još medalja – u Čakovcu osvojili novih 7 medalja

Objavljeno: 03.10.2016 - 6:47 Piše: Željko Gašparović Pročitano: 732 puta

Na atletskom natjecanju u Čakovcu, 5. kolo Hrvatske atletske lige Sjever, Jasenovački atletski klub iznimno je uspješan.

Atletičarke i atletičari JAK-a u više disciplina i uzrasta osvojili su sedam medalja. Mihael Prelesnik, kategorija limača, prvi u bacanju vortexa i drugi u utrci 60 metara, dok je u kategoriji limačica Matea Lončar zauzela treće mjesto u bacanju vortexa.

Među prve plasirali su se Ema Markulin, bacanje diska za mlađe juniorke, Josipa Gajdoš bila je treća na 300 metara za mlađe juniorke, a pobjede su ostvarili Matej Šubić u skoku u vis kod mlađih juniora te Marina Tomić, najuspješnija atletičarka JAK-a, na 100 metara prepone u konkurenciji starijih kadetkinja.

Još su se natjecali Anika Šepović, Nika Barišić, Patri Balić, Jurica Movrić i Ivan Jurić.