Uvjerljiva pobjeda rukometaša protiv Vidovca – RK “Novska” – RK “Vidovec 2” 38:19 (21:7)

RK "Novska" 38 : 19 RK "Vidovec 2"
Objavljeno: 06.04.2017 - 7:13 Piše: Luka Selenić Pročitano: 872 puta

Rukometaši Novske ugostili su drugu ekipu prvoligaša iz Vidovca te su odličnom igrom već u prvom poluvremenu riješili svako pitanje pobjednika ovoga susreta i tako osvojili nova dva boda u sezoni.

Samo početak susreta je bio u egalu gdje, iako bolje Novska otvara susret i prvi ostvaruju prednost od tri gola prednosti, gosti iz Vidovca ne posustaju i hvataju priključak. Rezultat je bio 7:6 uz minimalnu prednost Novske kada započinje odlična dionica domaćih rukometaša. U narednih 15 minuta susreta Novska ne prima gol. Dobrom obranom i uz podršku golmana domaćina, rukometaši Vidovca ne uspijevaju postići pogodak, a igrači Novske rastrčani po terenu postižu 13 uzastopnih pogodaka te se na predah u svlačionicu odlazi s velikom prednošću pri rezultatu 21:7.

Nakon uvjerljivog prvog poluvremena uslijedio je sličan scenariji i u drugom poluvremenu prednost Novljana povećala se u jednom trenutku i na +20. Nakon toga je rutinski privedena utakmica kraju gdje su gosti uspjeli samo malo smanjiti zaostatak, a susret je završen sportski korektno rezultatom 38:19.

Najbolji pojedinac u ekipi Vidovca je bio Presečki sa 7 pogodaka, a u ekipi Novske Čizmar s 12 pogodaka.

RK “VIDOVEC” : Ozmec, Kolarić (1), Melnjak (1), Patrčević (2), Cmrečak (1), Šantek, Buhin (1), Košić (2), Presečki (7), Keček, Horenec (2), Blaži (2), Benko; trener : Lilić.

RK “NOVSKA” : Sedlar, Šumar (3), Čizmar (12), Glavaš (2), Vučić (4), Troha (1), Horaček, Kinderman (2), Kačavenda (3), Brulja, Špoljarić (5), Bišof (4), Mišljan (2); trener : Prelčec.

Sljedeće kolo rukometaši Novske odlaze na gostovanje u Nedelišće protiv trenutno drugoplasirane ekipe lige.