Uspješan vikend za AK “NoGa” Novska – Ivana Herceg osvojila dvije medalje, Filip Mičević srebrni u Lipiku

Objavljeno: 11.06.2017 - 16:33 Piše: Željko Gašparović Pročitano: 2737 puta

Naporan, ali uspješan trkači vikend za Atletski klub “NoGa” Novska – tri utrke jedna iz druge, u petak trčanje na Kupu cestovne lige u Karlovcu, zatim u subotu Humanitarna utrka “Giro de Kutina” u Kutini i u nedjelju na 4. utrci perivojem Lipika.

U Kutini odlična utka za Ivanu Herceg, brončana medalja u jakoj konkurenciji trkačica. Ivana je pojačala tempo, u Lipiku je završila ponovno na pobjedničkom postolju osvojivši 2. mjesto.

Trčanjem se bavim pola godine. Nakon prve medalje, zlato u Čuntiću, pojačala sam treninge i rezultati su vidljivi, kazala je Ivana nakon utrke u Lipiku, najavljujući i sudjelovanja na 22. malom maratonu Sisak – Trebarjevo, koja se održava već u ponedjeljak, 12. lipnja.

TONSKI PRILOG - Ivana Herceg

Valja spomenuti i uspjeh Novljanina Ivan Maletića na utrci u Kutini, 10 kilometara pretrčao je za srebrnu medalju.

Srebrnu medalju za 2. mjesto u nedjeljnoj utrci u Lipiku je osvojio i Filip Mičević, predsjednik AK “NoGa”, ističući tempo nastupa članica i članova kluba od početka godine – utrka u Osijeku, Rijeci, Plitvicama, Velikoj Gorici.

Mičević kaže kako se uvelike priprema za ovogodišnju utrku “NovskaRUN“.