Tri nove medalje za novljanske atletičare

Objavljeno: 07.04.2017 - 7:25 Piše: Luka Selenić Pročitano: 2613 puta

AK “NoGA” uspješno nastavlja svoju trkačku sezonu, a dokaz tome su tri nove medalje. Na Osiječkom FERIVI natjecanju sudjelovalo je preko 1144 natjecatelja u raznim disciplinama, među kojima su bili i naši atletičari.

Ivana Herceg i Ante Fabijanić trčali su trasu od 5km, Ivana je u vremenu 25:11 utrčala kroz cilj te se plasirala na ukupno 22. mjesto u ženskoj kategoriji, dok je Ante završio utrku s vremenom 25:29 i time se plasirao na 100. mjesto.

Ostali atletičari trčali su polumaraton:

Ljiljana Bielić osvojila je 3. mjesto s vremenom 1:48:54 u svojoj kategoriji Ž45.

Dušica Trkulja je također osvojila 3. mjesto, no u kategoriji Ž35, došavši na cilj u vremenu 1:46:18, malo manje od 3 minute prije Ljiljane.

Marijan Cindrić je osvojio srebro došavši na cilj sa vremenom 1:29:55 u svojoj M55 kategoriji.

Dajana Melnik u kategoriji ŽS osvojila je odlično 23. mjesto sa vremenom 1:58:10.

Mirjana Ciboci u kategoriji Ž40 osvaja 18. mjesto s vremenom 2:15:32.

Zvonko Bielić na cilj je došao s vremenom 1:38:04 te je zauzeo odlično 13. mjesto u kategoriji M45.

Filip Mičević došao je na cilj s vremenom 1:41:40 te u kategoriji MS zauzeo je 40. poziciju.

Goran Vučković, s obzirom na vremenske uvjete i posljednji vikend istrčanih 21km, vrlo je zadovoljan s vremenom 1:47:15 u MS kategoriji i 56. mjestom.

Čestitke na medaljama, AK “NoGA” 23. travnja očekuje Riječki maraton, gdje će neki od članova trčati punih 42 km.