TK “Ogrc” na turnirima u Bistri i Bjelovaru

Objavljeno: 25.04.2014 - 19:29 Piše: Novska.IN portal Pročitano: 551 puta

Članovi Taekwondo kluba „Ogrc“ Novska nastupili su 12. i 19. travnja na dva borilačka natjecanja koja su se održala u Bistri i Bjelovaru.

Na 5. Prijateljskom Bistra Cup-u u Bistri, u organizaciji TK „Bistra“ iz Bistre, natjecanje je bilo organizirano za uzrasne skupine mlađih i starijih kadetkinja i kadeta na kojem je nastupilo 220 natjecatelja iz 20 taekwondo klubova Hrvatskog taekwondo saveza i Taekwondo saveza Slovenije. TK „Ogrc“ nastupio je s 3 mlađa i 2 starija kadeta, koji su osvojili 3 srebrne i 1 brončanu medalju. Ekipno je klub osvojio 13. mjesto na natjecanju.

Ivan Ćorić borio se u uzrastu mlađih kadeta u kategoriji +51 kg i osvojio brončanu medalju. Srebrne medalje osvojili su Dino Srdarević, u uzrastu mlađih kadeta u kategoriji +51 kg, David Jakupović, u uzrastu kadeta u kategoriji -33 kg i Domagoj Jadanić, u uzrastu kadeta u kategoriji -37 kg.

U subotu 19. travnja održano je Kadetsko prvenstvo Hrvatske u taekwondou u Bjelovaru, u organizaciji Hrvatskog taekwondo saveza i TK „Fox“ iz Bjelovara kao domaćina. Natjecanje je organizirano za uzrasne skupine starijih kadetkinja i kadeta na kojem je nastupilo 298 ponajboljih natjecatelja iz 65 taekwondo klubova Hrvatskog taekwondo saveza. TK „Ogrc“ Novska nastupio je s 2 kadetkinje i 2 kadeta koji se na žalost nisu uspjeli plasirati u borbe za medalje. Ekipno je klub zauzeo 30 mjesto na natjecanju. Nastupili su Vedran Brkić, u uzrastu kadeta u kategoriji do 33 kilograma, Sven Klobučnik, u uzrastu kadeta u kategoriji do 41 kilograma, Melanie Molnar u uzrastu kadetkinja u kategoriji do 37 kilograma i Matea Koločaj, u uzrastu kadetkinja u kategoriji do 59 kilograma.

Izvor: Novska.hr