Sportski vikend – rezultati

Objavljeno: 16.03.2015 - 12:52 Piše: Luka Selenić Pročitano: 736 puta

Prošao je još jedan vikend, ali i velik broj događanja za novljanski sport. Za vas smo izdvojili sve rezultate naših sportskih klubova i sportaša.

[ NOGOMET ]

U 18. kolu MŽNL “Središte”, NK “Libertas” igrao je na domaćem terenu protiv NK “Ogulin”, te ostvario pobjedu izvrsnim rezultatom 3:1. Prema riječima igrača, prvo poluvrijeme je odigrano sa nešto nervoze,  ali završava rezultatom 1:0 – pogotkom Daria Šimunovića. U drugom poluvremenu ostvarena su još dva pogotka – D. Šimunovića i Maria Milašinovića.

Sljedeća utakmica na redu je igra u gostima 21.03., kad je NK “Libertas” gost protiv NK “Mladost” iz Zaboka.

[ KOŠARKA ]

U 17. kolu Hrvatske košarkaške lige C1, KK “Novska” je bila gost ekipi KK “Krapina”, gdje su naši košarkaši slavili odličnim rezultatom 80:54. Treba istaknuti da su dečki bez poraza već nekoliko utakmica, a idući vikend ekipu očekuju dvije utakmice – jedna u gostima, jedna na domaćem terenu.

[ RUKOMET ]

U 16. kolu 2. HRL “Sjever”, RK “Novska” igrao je na domaćem terenu protiv trenutno vodeće ekipe ljestvice – RK “Viro-Virovitica”, a utakmicu su nažalost izgubili rezultatom 31:24.

Sljedeća utakmica na redu je idući vikend, kad je Novska domaćin protiv RK “NEXE 2”.

[ STOLNI TENIS ]

Nastavljeno je natjecanje u 2. Hrvatskoj stolnoteniskoj ligi, gdje je prva ekipa Novske u prijepodnevnim satima 15.03. ugostila ekipu STK „Požega“ iz Požege i nakon toga ekipu STK „Brestovac“ iz Brestovca. Kakav je bio rezultat, možete pročitati u posebnom članku klikom na ovu poveznicu.

[ BADMINTON ]

Gradska dvorana u Novskoj prošli je vikend bila sjedište održavanja prvog revijalnog turnira u badmintonu, povodom godišnjice osnivanja BK “Novska”. Kako je prošao turnir, možete pročitati u posebnom klikom na ovu poveznicu.

[ STRELJAŠTVO ]

Na Županijskom prvenstvu u serijskoj zračnoj pušci na deset metara, strijelci SK “Novska” osvojili su 2. mjesto u kategoriji seniora i juniora. Brončanu medalju na natjecanju osvojio je Dario Mađar, čime je ostvario normu za državno prvenstvo u streljaštvu.