Sportski vikend – rezultati

Objavljeno: 09.03.2015 - 1:01 Piše: Luka Selenić Pročitano: 1220 puta

Prošao je još jedan vikend, ali i velik broj događanja za novljanski sport. Za vas smo izdvojili sve rezultate naših sportskih klubova i sportaša.

[ NOGOMET ]

U 17. kolu MŽNL “Središte”, NK “Libertas” igrao je u gostima protiv NK “Savski Marof”, sa rezultatom 0:0, kojim je Libertas uzeo bod. Prikazanom dobrom igrom i prilikama, Libertas je bio bliži pobjedi.

Sljedeća utakmica na redu je 14.03. na stadionu NK “Libertasa” u Novskoj, gdje igraju protiv NK “Ogulin”.

[ KOŠARKA ]

U 16. kolu hrvatske košarkaške lige C1, KK “Novska” je bila domaćin ekipi KK “Labrada” iz Zagreba, gdje su naši košarkaši slavili rezultatom 77:71. Utakmicu je obilježila odlična igra kapetana KK “Novska” Tomislava Korana, a dečke u 17. kolu, idući vikend, čeka utakmica protiv KK “Krapina”.

[ RUKOMET ]

U 15. kolu 2. HRL “Sjever”, RK “Novska” igrao je u gostima protiv RK “Koprivnica”, gdje su nažalost izgubili rezultatom 25:22. Poluvrijeme je završilo rezultatom 12:10, nakon kojeg su igrači Novske u drugom poluvrijeme u dva navrata stizala rezultat i naposljetku izjednačili na 19:19, ali nažalost nisu uspjeli preokrenuti rezultat.

Sljedeća utakmica na redu je idući vikend, gdje je Novska domaćin protiv vodeće ekipe lige – RK Viro Virovitica.

[ TAEKWONDO ]

Taekwondo klub “Ogrc” iz Novske ostvario je odlične rezultate na Prvenstvu Slavonije i Baranje, održanom u Nijemcima, sa ukupno 6 zlatnih, 3 srebrne i 5 brončanih medalja. O njihovom uspjehu smo već pisali, a čitav članak možete pročitati klikom na ovu poveznicu.

[ BADMINTON ]

Na državnom natjecanju u Dubrovniku, mladi badmintonaši Osnovne škole Novska osvojili su odlično 2. mjesto u državi. O njihovom uspjehu smo već pisali, a čitav članak možete pročitati klikom na ovu poveznicu.