ŠNK “Libertas” : NK “Vinogradar” – 2:5 (1:3)

ŠNK "Libertas" 2 : 5 NK "Vinogradar"
Objavljeno: 22.09.2016 - 9:43 Piše: Luka Selenić Pročitano: 1218 puta

Iako su se domaćini potajno nadali prolasku u osminu finala Hrvatskog kupa, nažalost dogodila se ista situacija kao i prije tri godine kada je Libertas poražen od Lokomotive.

Domaćini su puno bolje otvorili utakmicu i u 21. minuti Galešić iz jedanaesterca dovodi Libertas u vodstvo. Primljeni pogodak probudio je goste koji ubacuju u brzinu više i do poluvremena s tri pogotka sjajnog Štuleca preokreću rezultat u svoju korist.

Ni drugo poluvrijeme nije bilo bolje za domaćina, jer su opet Štulec i Prijić povećali vodstvo gostiju. U sudačkoj nadoknadi Milašinović je iz jedanaesterca ublažio poraz domaćina za konačnih LibertasVinogradar 2:5.

STRIJELCI: 1:0-Galešić (21-11m), 1:1-Štulec (30), 1:2-Štulec (32), 1:3 Štulec (41), 1:4-Štulec (48), 1:5-Prijić (56), 2:5-Milašinović (90+1-11m)

SUCI: Ivan Vučković (Zagreb), pomoćnici:  Goran Pataki (Đakovo) i Tomislav Keglević (Našice), četvrti sudac: Ivan Čužić (V. Gorica)

NK “Libertas”: Šepović, M. Miško (od 64. Knežević), Filipović, M. Šimunović, Majdandžić (od 64. Melnik), Đ. Miško, Šakić, Galešić, Đurić, Res, D. Šimunović (od 54. Milašinović). Trener: Đuro Petrinec

NK “Vinogradar”: Bašić, L. Šćrbec, Bagarić, Jevtić, Ristovski (od 52. Šipuš), Štulec (od 60. Rupčić), Dalić, Špehar, Miloš, Poljak (od 67. F.Šćrbec), Prijić. Trener: Roy Ferenčina