ŠNK “Libertas” : NK “Gradići” – 5:2 (0:0)

Objavljeno: 26.09.2016 - 10:36 Piše: Luka Selenić Pročitano: 992 puta

Nakon poraza u Hrvatskom kupu Libertas se vratio dobrim igrama na domaćem terenu. U 7. kolu MŽNL Središte Libertas je s visokih 5:2 pobijedio ekipu Gradića i tako se popeo na 6. mjesto tablice.

Prvo poluvrijeme bez značajnih trenutaka, a sve važno na utakmici dogodilo se u drugom poluvremenu, u kojem su i postignuti svi golovi. Najvažniji trenutak utakmice je ulazak u igru sjajnog Maria Milašinovića koji je s 4 gola u pola sata srušio goste i donio Libertasu važnu pobjedu, za što ga je publika nagradila gromoglasnim pljeskom.

Libertas sljedeću utakmicu putuje u Odranski Obrež u goste Dinamo OO. Utakmica je na rasporedu 01. listopada u 16:30 sati.

Strijelci: 0:1 – Furić (56), 1:1 – Milašinović (59), 2:1 – Milašinović (62), 3:1 – Milašinović (74), 3:2 – Pavlica (81), 4:2 – Milašinović (84), 5:2 – Cindrić (88).