Sedam medalja za atletičare JAK u Osijeku, Viktoru Barešiću 1. mjesto u bacanju kugle

Objavljeno: 28.04.2018 - 10:37 Piše: Luka Selenić Pročitano: 710 puta

Osmero članova JAK-a nastupilo je u četvrtak na kvalifikacijama Erste plave lige u Osijeku.

Kvalifikacije se odvijaju u 6 gradova Hrvatske, a dva najbolja po disciplini nastupit će na finalnom natjecanju kao uvod u poznati “Hanžekovićev memorijal“.

Od 8 predstavnika čak 5 ih je osvojilo medalje:

učenici 6. razreda: 2. mjesto Dorotea Rajić na 600m, Ira Sogonić 7. mjesto,  Petra Glavinić bila je 9. u bacanju kugle, 2. mjesto Martin Đurić na 600m.

učenici 5. razredaLana Radulović bila je 2. u skoku u dalj i 3. na 60m, Mihael Prelesnik bio je 2. na 60m i u dalju, a Viktor Barešić osvojio je 1. mjesto u bacanju kugle i 4. na 60m. Uz njih, Frano Brtan bio je 8. u skoku u dalj.

Plasmani su odlični, imamo čak 7 medalja i četvero naših predstavnika u finalu Erste lige. Ovo su nam najuspješnije kvalifikacije ikada – saznali smo od trenera Nevena Šepovića.