RK “Trnovec” : MRK “Novska” – 33:28 (18:18)

RK "Trnovec" 33 : 28 MRK "Novska"
Objavljeno: 19.12.2015 - 17:54 Piše: Luka Selenić Pročitano: 777 puta

Rukometaši završavaju polusezonu s porazom protiv prvoplasirane ekipe lige RK “Trnovec” iz Trnovca.

U prvom poluvremenu dobro se drži ekipa iz Novske, drži visok ritam koji nameću brzi i rastrčani domaćini. Pred kraj poluvremena obrana dolazi do izražaja, čime Novska povede 18:14. Kada se činilo da Novska lagano preuzima konce igre, nažalost je uslijedilo isključenje i nekoliko grešaka u napadu, što rukometaši Trnovca ne propuštaju te do kraja poluvremena potpuno poravnaju rezultat. Tako je poluvrijeme završilo s puno golova obje strane, rezultatom 18:18.

Nakon predaha, u drugom poluvremenu ravnopravna utakmica u svim segmentima do 40. minute, pri rezultatu 22:22. U tom trenutku rukometaši Novske ne uspijevaju povesti, a domaći rukometaši mijenjaju taktiku i potpuno odsijecaju dubokom 4-2 obranom dva ponajbolja igrača Novske, Šepaka i Masneca. Brzi i hitri domaćini uspijevaju se odvojiti na 3 pogotka razlike, a zadnji napori rukometaša Novske da se rezultat još nekako preokrene nisu urodili plodom te moraju prihvatit poraz u konačnici s rezultatom 33:28.

Najraspoloženiji pojedinac u redovima Novske bio je Masnec s 11, a kod domaćina bio je D. Bogović s 9 pogodaka.

RK “TRNOVEC” : Cafuk (1), Hrman (5), D. Jagačić, Lacko, Golubić, Levatić (1), Minđek (6), Javorski (3), Petrić (3), P. Bogović (3), Mišak, D. Bogović (9), K. Jagačić (2), Stanša, Jergan, Kolman; Trener Meljnjak.
MRK “NOVSKA” : Tutić, Šumar, Štefanac, Masnec (11), Biro, Ciprić, Šepak (6), Kinderman (1), Ivančić (1), Kačavenda (2), Šlabek (3), Mišljan, Kumpović (4); Trener Prelčec.

Ovim porazom rukometaši su zaključili zimski dio sezone i završili polusezonu sa 7 pobjeda i 3 poraza, svi zabilježeni u gostima. Nastavak prvenstva u veljači čekaju na visokom 3. mjestu, sa sakupljenih 14 bodova.

Čestitke rukometašima na ostvarenom uspjehu te im želimo još bolje rezultate dogodine!

Arhivska fotografija: Tamara Josić