RK “Ilova” – MRK “Novska” – 29:21 (14:12)

Objavljeno: 14.02.2016 - 14:22 Piše: Luka Selenić Pročitano: 912 puta

Drugi dio sezone rukometaši Novske otvaraju sa porazom na gostovanju u Grubišnom Polju.

Rukometaši Novske nisu najbolje otvorili utakmicu pa od samog početka domaćin stvara prvu malu osjetnu prednost. Ipak do kraja poluvremena Novska uspijeva odigrati jedan malo bolji period i sustići rezultat na 13:12 pola minute do predaha. Nažalost ne uspijevaju potpuno poravnati rezultat, nego domaćin postiže brzi gol za +2 u njihovu korist na poluvremenu.

Drugo poluvrijeme domaći igrači nastavljaju graditi svoju prednost, a Novljanski rukometaši nikako uhvatili pravi ritam i pronaći svoju igru koja ih je krasila u prvom dijelu sezone. Tako, dok su gosti tražili rezultatski priključak i eventualno preokret, domaćini su održavali svoju prednost sve dok više nije bila dostižna.

Najraspoloženiji pojedinac u redovima Novske bio je Masnec s 5, a kod domaćina Brzak s 8 golova.

RK ”ILOVA” : Horak, Ivanić (1), Vereš (1), Orct, Brzak (1), Babić (8), Brzak (8), Bilandžija, Špročić, Škotak, Vereš (5), Bijelić, Žban, Galir (4), Roček (1); Trener Đerek.

MRK ”NOVSKA” : Halić, Šumar, Štefanac (1), Kinderman (3), Masnec (5), Mirković (3), Biro, Ciprić, Šepak (3), Grgić, Hršak (3), Ivančić, Kačavenda (3), Bišof, Mišljan, Kumpović; Trener Prelčec.

Sljedeće kolo Novska dočekuje na domaćem terenu RK “Bjelovar” iz Bjelovara, ekipu iz gornjeg dijela tablice. Sretno!

Arhivska fotografija: Tamara Josić