RK “Bjelovar 2” : MRK “Novska” – 27:24 (13:12)

RK "Bjelovar 2" 27 : 24 MRK "Novska"
Objavljeno: 30.10.2015 - 18:34 Piše: Luka Selenić Pročitano: 659 puta

Rukometaši Novske odigrali su zaostalu utakmicu 2. kola 3. HRL Sjever protiv druge ekipe prvoligaša iz Bjelovara.

Nažalost, nakon posljednjeg poraza uslijedio je još jedan poraz u Bjelovaru. U borbenoj i neizvjesnoj utakmici, gotovo 60 minuta naši su rukometaši pokušavali osvojiti bodove, ali Bjelovarci su pobjedom potvrdili ono što je poznato – imaju dobru rukometnu školu.

U prvom poluvremenu se domaćin odvaja na 3-4 razlike, ali naši rukometaši uspijevaju s 12:8 poravnati rezultat na 12:12 pa na poluvrijeme ipak odlaze sa minimalnim zaostatkom od jednog gola. Drugo poluvrijeme čak i prelaze u vodstvo, ali domaćin opet preuzima konce igre i u borbenoj završnici ipak dolaze do pobjede. Novska je imala čak 16 minuta igrača više, dok je Bjelovar imao samo 4 minute, ali šteta što to nisu uspjeli bolje iskoristit i prelomit utakmicu u svoju korist.

Najraspoloženiji pojedinci su bili Šepak sa 6 pogodaka i Horvat s iznuđenim brojnim isključenjima i penalima za svoju ekipu. Kod domaćina Jurišić sa 7 pogodaka.

RK ”BJELOVAR”: Vida, Novak, Maletić (4), Misir, Đerić (2), Fiala (4), Radičević, Udžbinac, Markanović, Vidović (3), Jukić (1), Šolja (4), Josifovski, Jurišić (7), Kranjec, Nesek (2). Trener D. Lamza.

MRK ”NOVSKA”: Šumar (2), Štefanac (4), Horvat (1), Šepak (6), Biro, Ivančić (1), Kinderman (5), Tutić, Hršak (4), Dalenjak (1), Kumpović. Trener D. Prelčec.

Više sreće našim rukometašima u sljedećem kolu protiv RK “Nedelišće”.

Zahvaljujemo RK “Novska” na uručenim informacijama!

Arhivska fotografija: Tamara Josić