REZULTATI UTAKMICA – I. kolo MŽNL Središte, 1. ŽNL, 2. ŽNL

Objavljeno: 30.08.2016 - 9:21 Piše: Luka Selenić Pročitano: 1315 puta

NK “Libertas” Novska je u novu sezonu MŽNL Središte krenuo porazom.

U Buševcu, domaćin “Polet” bio je bolji rezultatom 3:1. Jedini pogodak za Libertas postigao je Josipović. Libertas je odmah na početku prvog poluvremena poveo, no zadnjih 20 minuta pripada domaćinu koji s dva vrlo brza pogotka preokreću rezultat, a u samoj završnici susreta novim pogotkom potvrđuju pobjedu.

Libertas već u srijedu, 31. kolovoza, u 2. kolu MŽNL Središte dočekuje ekipu „Savski Marof“. Utakmica se igra na Gradskom stadionu s početkom u 17:30 sati.

Poznati su i parovi 1/16 završnog dijela natjecanja Hrvatskog nogometnog kupa. Libertas će na Gradskom stadionu u Novskoj dočekati ekipu Vinogradara. Susret je na rasporedu 21. rujna u 15:30 sati.

Pobjednici će se plasirati dalje u osminu finala HNK-a koja se igra 26. listopada, također s po jednom utakmicom.

16. Moslavina 1 0 0 1 0:4

27. i 28. kolovoza krenula je nova sezona u 1. ŽNL Sisačko-moslavačke županije.

I ove godine Novska ima 2 predstavnika – NK “Sloga” i NK “Sokol” Rajić. Prvo kolo nije bilo uspješno za naše ekipe – “Sokol” je s visokih 6-1 poražen u Topuskom, dok je “Sloga” na domaćem terenu poražena od “Metalca” rezultatom 2-0.

U drugom kolu u nedjelju, 4. rujna u 17:00 sati, “Sokol” u Rajiću dočekuje ekipu “Radnika” iz Majura, dok će “Sloga” u Starom Grabovcu dočekati “Moslavac” iz Popovače.

16. Sokol R. 1 0 0 1 1:6

Krenulo je i natjecanje i u 2. ŽNL. Ove godine u natjecanju sudjeluju pet ekipa s našeg područja – “Stari Grad” Kraljeva Velika, “Jasenovac”, “Una-Mladost” Hrvatska Dubica“Slavonac” Lipovljani i “Croatia” Stara Subocka.

Jedina uspješna bila je ekipa “Stari Grad” koja je kod kuće pobijedila “Unu-Mladost” s 3:1. “Jasenovac” je s visokih 8:0 poražen u gostima od “Vatrogasca”, dok je utakmica između “Slavonca” i “Croatie” odgođena zbog Lipovljanskih susreta.

Sljedeće kolo na rasporedu je 03. i 04. rujna u 17 sati. Od naših ekipa sastaju se: