Pobjeda Vrapča u Novskoj

Objavljeno: 18.04.2014 - 15:01 Piše: Novska.IN portal Pročitano: 530 puta

Rezultatom 4-1 NK Vrapče bez većih je problema stigao do pobjede na gostovanju u Novskoj, čime su učvrstili svoju poziciju u sredini ljestvice.

Gosti su od početka nametnuli svoju igru na koju domaćini nisu imali nikakav odgovor. Dodatno oslabljeni neigranjem kartoniranih, Galešića, Korice, Đilasa i ozljeđenog D. Šimunovića Libertas nije imao šanse. Vrapče je svoju dobru igru već do poluvremena okrunio s dva pogotka. U nastavku domaćini kreću mnogo agresivnije pa preko Đurića uspijevaju smanjiti rezultat na 2-1. No, gosti do kraja susreta postižu još dva pogotka za konačnih 4-1.

Libertas je ovim porazom dodatno učvrstio svoju 14. poziciju na ljestvici. Maksimir je i dalje vodeća momčad lige.

U sljedećem 24. kolu koje se igra 26. travnja ekipa Libertasa gostuje u Samoboru protiv istoimenog protivnika.