Pet novih medalja za JAK

Objavljeno: 06.06.2014 - 19:16 Piše: Željko Gašparović Pročitano: 549 puta

Nastup na atletskom mitingu za atletičare mlađeg uzrasta u Slavonskom Brodu bio je uspješan za članice i članove JAK-a.

Nastavljen je niz uspješnih nastupa i po osvojenim medaljama. Na atletskom mitingu nastupilo je dvjestotinjak natjecatelja iz Slavonije, među njima i 13 predstavnika JAK-a. U više dosciplina osvojili su pet novih medalja za kluba, a postignuti su i novi osobni rekordi.
Kod limača Marko Mađerić osvojio je treće mjesto na 200 metara i drugo na 400 metara. U kategoriji kadetkinja Silvija Alich bila je 4. na 100 metara, a Marija Jakovljević šesta u istoj disciplini. Atletičarka Mirena Milašinović trčala je 400 metara za mlađe juniorke, osvojila je srebrnu medalju, dok je Ivana Jurić u istoj utrci bila četvrta. Medalju je osvojila i Valentina Jurić, srebro na 400 metara za starije juniorke. Najuspješnija bila je Josipa Gajdoš koja uvjerljivo je pobijedila u utrci kadetkinja na 800 metara.