Osvojene nove medalje za JAK

Objavljeno: 06.06.2014 - 19:06 Piše: Željko Gašparović Pročitano: 557 puta

Uspješan nastup atletičarki JAK-a bio je u Zagrebu na izlučnom natjecanju “Erste plave lige” – atletskog natjecanja za mlađe uzraste, gdje su osvojile nove medalja.

U konkurenciji mlađih djevojčica u skoku u vis, brončano odličje osvojila je Ana Zekić, a dvije nove medalje izborila je Marina Tomić, prvo mjesto na 600 metara i treće mjesto na 60 metara također u kategoriji mlađih djevojčica. U istoj utrci članica kluba Patricija Mačković osvojila je 4. mjesto.
Jasenovački atletski klub okuplja atletičare i atletičarke s područja Općine Jasenovac i Grada Novske. Trener Neven Šepović zadovoljno ističe spremnost svojih natjecateljica što potvrđuju i medalje koje su osvojene od početka atletske sezone. Uskoro slijedi i veliki atletski miting za sve kategorije u Slavonskom Brodu.