NK “Libertas” : NK “Polet” – 3:0 (3:0)

NK "Libertas" 3 : 0 NK "Polet"
Objavljeno: 05.03.2017 - 21:03 Piše: Luka Selenić Pročitano: 1726 puta

U prvoj utakmici proljetnog dijela sezone, odnosno u 16. kolu Međužupanijske nogometne lige Središte igrači NK “Libertas” Novska na domaćem terenu pobijedili su ekipu NK “Polet” Buševec.

Već u 5. minuti utakmice Filipović iz kontranapada zabija prvi gol utakmice. Nedugo nakon toga, točnije dvije minute kasnije, Melnik dovodi Libertas na dva gola razlike. Pred sam kraj prvog poluvremena Galešić postiže pogodak za rezultat 3:0 koji je i ostao do kraja utakmice.

Strijelci: 1:0 Filipović (5), 2:0 Melnik (7), 3:0 Galešić (44)

NK “Libertas”: Galešić (od 68. Šepović), Filipović, Ilinić, Majdandžić, Melnik (od 83. Mijić), Miško (od 81. Čavlović A.), Mijadžiković (od 46. Đurić), Šakić, Šimunović, Pranić, Papić (od 65. Rogulj). Trener – Đuro Petrinec.

NK “Polet”: Brajković (od 70. Božurić), Robić, Pejak, Šafranić (od 46. Ban), Sremić, Sovina, Šoić, Župetić, Zagorec, Zlodi, Matušin. Trener – Damir Hruškar.

Sljedeću utakmicu NK “Libertas” igra u Savskom Marofu protiv istoimenog kluba.

[Fotografija: Arhiv portala]