NK “Liberas” – NK “Zdenka” 2:2 (2:0)

NK "Libertas" 2 : 2 NK "Zdenka"
Objavljeno: 04.08.2016 - 7:45 Piše: Željko Gašparović Pročitano: 1466 puta

Prijateljska pripremna utakmica između domaćeg NK “Libertasa” i NK “Zdenka” Veliki Zdenci na Gradskom stadionu završila je neriješeno 2:2.

Prije odlaska na poluvrijeme, uz dominaciju domaćih, u 13. i 23 minuti Dario Šimunović osigurao je dva gola prednosti. Povratak u drugi dio utakmice, Đuro Petrinec, trener Libertasa, uvodi novu postavu koja ne nalazi pravi model obrane pred gostujućima i uspijevaju nadoknaditi do izjednačenja.

U razgovoru Petrinac kaže da ekipa zaslužuje pohvale za proljetni dio prvenstva za igru u Kupu, a posebno je zadovoljan povratkom nekih igrača u redove Libertas, što pruža ekipi izglede za uspješan nastavak u jesenskom dijelu.

TONSKI PRILOG - Đuro Petrinac

NK “Libertas”: Šepović, Knežević, Majdandžić, M. Šimunović, Đ. Miško, Đilas, M. Miško, Milašinović, Šakić, Blažević, D. Šimunović, Cindrić, Josipović, Đurić, Mijić, Melnik, Ivanda, Čavlović, trener Đuro Petrinec.

NK “Zdenka”: Ingula, Brekalo, Kaduloh, Šopalović, Klimeš, Tomašek, Oršić, Gloc, Plahtek, Kudlač, Lukenda, Bahon, Holas, trener Nebojša Gostimir.

Suci utakmice: Dragoslav Iličić, Ivan Brdarević i David Radinović.