MRK “Novska” : RK “Varaždin 1930 2” – 33:26 (17:12)

MRK "Novska" 33 : 26 RK "Varaždin 1930 2"
Objavljeno: 29.11.2015 - 15:34 Piše: Luka Selenić Pročitano: 705 puta

Rukometaši Novske ostvaruju četvrtu uzastopnu domaću pobjedu protiv mlade ekipe RK “Varaždin 1930 2” iz Varaždina.

Bez obzira na godine, mladi gosti otvaraju dobro utakmicu i na samom početku vode 4:1, što unosi nervozu u redove Novske. Nije dugo trebalo da se rezultat poravna i da Novska preuzme rezultatsku prednost u utakmici, tako da je posljednje izjednačenje bilo na 6:6 te se prednost samo povećavala. U konačnici je poluvrijeme završilo 17:12 u korist Novske.

Drugo poluvrijeme kreće u ritmu gol za gol, dok se novljanski rukometaši nisu odvojili na +10 pri rezultatu 27:17. No, tu nije kraj za uporne i borbene goste, koji osjete da mogu parirati na trenutke neraspoloženoj ekipi Novske te koriste greške domaćina i rade seriju 8:2 u svoju korist. Tako su se još jednom približili na svega 29:25, ali za više od toga nije bilo mogućnosti, a Novska prima samo još jedan gol do kraja i zaključava utakmicu sa rezultatom 33:26.

Najraspoloženiji pojedinac u redovima Novske je bio Masnec s 11, a kod gostiju Jurić s 6 pogodaka.

Sljedeći vikend Novska putuje na gostovanje protiv RK “Ivanska” iz Ivanske.

MRK “NOVSKA” : Tutić, Šumar (2), Štefanac (1), Masnec (11), Biro, Bišof, Šepak (6), Kinderman (1), Grgić, Hršak (4), Ivančić (1), Kačavenda (4), Ciprić, Šlabek (3), Dalenjak, Mišljan; Trener Prelčec.
RK “VARAŽDIN” : Avirović, Obrljan (2), Cmrečki, Ipša (3), Hudika (4), Pintarić, Gotić (1), Dozet (4), I.Koprek (2), Bagadur, Jurić (6), Šincek, Zrinski (3), D.Koprek, Golub (1); Trener Štimac.

Čestitke momcima na novoj pobjedi i osvojenim bodovima te sretno u nadolazećim izazovima!