MRK “Novska” : RK “Koprivnica – Hangar 18” – 30:27 (13:12)

MRK "Novska" 30 : 27 RK "Koprivnica"
Objavljeno: 13.12.2015 - 15:24 Piše: Luka Selenić Pročitano: 717 puta

Nakon pete domaće pobjede u nizu, ovog vikenda protiv RK ”Koprivnica – Hangar 18” iz Koprivnice, rukometaši Novske ostaju neporaženi na domaćem terenu.

Od samog početka utakmice naša ekipa ima problema s realizacijom u utakmici u kojoj su na papiru favoriti, ali ne uspijevaju to prenijeti na terenu. U napadu su dolazili u izgledne prilike, ali nizali su se promašaj za promašajem. Bez obzira na to, rezultat je bio pozitivan za Novsku te je na semaforu stajalo 6:3, iako je dojam bio da je rezultat trebao biti puno veći. U međuvremenu su i gostujući rukometaši iz Koprivnice uhvatili ritam te u potpunosti ravnaju rezultat na 8:8. Do kraja poluvremena igralo se gol za gol, ali naši rukometaši ipak odlaze na odmor s minimalnom prednošću.

Drugo poluvrijeme, malo ozbiljniji ulazak u utakmicu. Konstantno kontroliranje rezultata na 3 do 4 razlike je osiguralo rukometašima Novske da mirno privedu utakmicu kraju i da ne dovedu u pitanje pobjedu, niti osvajanje nova dva boda, bez obzira na slabiji učinak u napadu i pokoju pogrešku više u utakmici. Bez obzira na sve, pobjeda je ta koja se broji na kraju, a upravo je to i pisalo na semaforu – pobjeda Novske 30:27.

Najraspoloženiji pojedinac u redovima Novske bio je Šepak s 11, a kod gostiju iz Koprivnice bio je to Karlović sa 7 pogodaka.

Sljedeće kolo, koje je ujedno posljednje kolo zimskog dijela sezone, Novska ide na gostovanje u Trnovec protiv prvoplasirane ekipe RK ”Trnovec”, koja je trenutno neporažena momčad u ovoj polusezoni.

MRK “NOVSKA” : Tutić, Šumar (5), Štefanac (3), Masnec (6), Biro (3), Ciprić, Šepak (11), Kinderman (2), Grgić, Ivančić, Kačavenda, Mišljan; Trener Prelčec
RK “KOPRIVNICA” : Juratović (7), Karlović (7), Stričević, Horvat, Mikulčić, Pranjić (3), Peić (6), Markovinović (2), Dujaković (2); Trener Rušak.

Čestitke rukometašima na novoj pobjedi i puno sreće u Trnovcu!