Mladi novljanski kuglači i kuglačice osvojili medalje na turniru “Bljesak 2018.” u Pakracu

Objavljeno: 27.04.2018 - 18:28 Piše: Luka Selenić Pročitano: 935 puta

U organizaciji kuglačkog kluba “Slavonski Banovac” iz Pakraca u Gradskoj kuglani Pakrac održan je turnir za mlade “BLJESAK 2018”.

Ukupno je nastupalo 33 natjecatelja iz 6 klubova u 4 kategorije, a KK “Novska” nastupalo je 9 igrača, dok je iz ŽKK “Novska” nastupalo 5 igračica u kategorijama U-14 i U-18.

Od novljanskih igrača u kategoriji U-14 dečki 1. mjesto osvojio je David Bišof (481 čunjeva) te 2. mjesto Ivan Banović (443). Na 4. mjestu završio je Tomislav Pezić (431). 8. mjesto Luka Banović (358), 9. Antonio Banović (348), 10. mjesto Kristijan Dobrić (316), 11. mjesto Domagoj Potočki (314).

U kategoriji U-14 cure Mia Vidaković iz ŽKK “Novska” (456) osvojila je 3. mjesto, 4. mjesto Danijela Kivač (441), 7. mjesto Lana Čudina (429), 10. mjesto Petra Vidaković (380).

U kategoriji U-18 dečki 2. mjesto osvojio je Luka Jajtić iz KK “Novska” (496), 5. mjesto osvojio je Matija Potočki (392) u svom prvom službenom nastupu.

U kategoriji U-18 cure 5. mjesto osvojila je Gabrijela Kivač (478).