Lucija Mežnarić i Ivano Kukla prvi u 3. kolu Hrvatskog kupa u badmintonu

Objavljeno: 31.03.2018 - 21:05 Piše: Luka Selenić Pročitano: 814 puta

Proteklog vikenda Badminton klub Novska po prvi put gostovali su u Bjelovaru, gdje je igrano 3. kolo Hrvatskog kupa. Ukupno je osvojeno 12 medalja, od kojih je 7 pojedinačnih.

Ovo kolo obilježili su Lucija Mežnarić i Ivano Kukla, koji su osvojili prva mjesta (U13). U najstarijoj kategoriji Klaudia Kovačević je i ovaj put osvojila kolo, a Filipu Bajzeku je pripala bronca. BK “Novska” i dalje ima sva tri postolja u mlađoj kategoriji, poletarcima, koja su osvojili Filip Martinović, David Bogunović i Filip Jugović.

Parski mečevi – zlato, dva srebra i dvije bronce. Zlato su osvojili mlađi kadeti Filip Bajzek i Ivano Kukla, koji su također osvojili i srebro, ali u starijoj kategoriji. Drugo srebro su osvojile Lucija Mežnarić i Iva Vidiček. Bronce su osvojili Filip Tutić u paru s Ivanom Mance (U15) te David Bogunović i Filip Tutić (U13).