Ljupka Šepović i Jurica Movrić – tri nove medalje za Jasenovački atletski klub

Objavljeno: 25.08.2016 - 14:45 Piše: Željko Gašparović Pročitano: 1640 puta

Sedam atletičara JAK-a nastupilo je na atletskom mitingu u gradu Šentjernej u Sloveniji.

Atletičari ovog atletskog kluba česti su osvajači medalja, no ovaj put to su ostvarili najmlađi. Ljupka Šepović osvojila je 3. mjesto na 60m kod mlađih limačica na 60m, dok je Jurica Movrić bio je 2. na 60m i 3. u skoku u dalj kod starijih limača.

U konkurenciji starijih kadeta Patrik Balić osvojio je 4. mjesto u bacanju kugle uz novi osobni rekord, Dora Jakupović i Silvija Alich bile su 4. i 5. kod juniorki u skoku u dalj. Blizu medalje bile su i Anika Šepović i Matea Lončar s osvojenim 4. i 5. mjestom u bacanju vortexa kod starijih limačica.

Već sljedeću srijedu JAK očekuje nova natjecanja, kada su na rasporedu kvalifikacije kadetskog Kupa Hrvatske.