JAK nastavlja nizati medalje – 5 novih u Slavonskom Brodu

Objavljeno: 01.06.2015 - 14:02 Piše: Željko Gašparović Pročitano: 746 puta

Uspješan vikend za Jasenovački atletski klub. Nakon nedavnih nastupa, gdje su pobrali više medalja u Varaždinu i Zagrebu, na nastupu u Slavonskom Brodu okitili su se s 5 novih medalja.

Po prvi put na jedan atletski miting, trener Neven Šepović, poveo je najmlađe koji su mogli osjetiti atletsku stazu i natjecati se s predstavnicima drugih klubova. Najbrojniji do sada, čak 15 atletičarki i atletičara JAK-a, borilo se za što bolji rezultat, i to uspješno, jer kao što smo već spomenuli, osvojili su pet medalja.

Rezultati – kategorija mlađih limača, Mihael Prelesnik, 3. mjesto na 100 metara, David Grgić 4. mjesta na 200 i 400 metara, Jurica Movrić, 3. mjesto u konkurenciji limača na 400 metara. Limačice, Kristina Turčić, 5 mjesto na 200 m, Zrinka Mihaljević, 6. mjesto na 400 metara.

Ponovno najuspješnije bile su Dora Jakupović, 4 mjesto na 100 metara kod starijih juniorki, Josipa Gajdoš osvojila je 2. mjesto na 400 metara i novi osobni rekord, kategorija starijih juniorki.

Atletičarka Marina Tomić postavila je dva nova osobna rekorda – na 100 metara trčala je za 3. mjesto i na 400 metara bila je prva u utrkama mlađih juniorki.