HNŠK “Moslavina” : ŠNK “Libertas” – 5:5 (3:2)

HNŠK "Moslavina" 5 : 5 ŠNK "Libertas"
Objavljeno: 20.09.2016 - 19:21 Piše: Luka Selenić Pročitano: 1362 puta

Najefikasnija utakmica kola, s čak 10 pogodaka, odigrana je u Kutini. Domaćin “Moslavina” i “Libertas” su na kraju podijelili bodove, iako je početak utakmice nagovještavao drugačije. “Moslavina” je krenula naglo i za samo 22 minute postigla 3 pogotka.

Libertas” se ubrzo budi i do poluvremena smanjuje na 3:2. U nastavku “Moslavina” iz jedanaesterca povećava na 4:2. “Libertas” je ponovno ubacio u brzinu više i s 3 pogotka sjajnog Darija Šimunovića preokreće rezultat u svoju korist. I kad se očekivalo da će gosti mirno privesti utakmicu kraju, sudac u 75. minuti dosuđuje kontroverzni jedanaesterac za “Moslavinu“ kojeg Cerovečki zabija za konačnih 5:5.

Strijelci: 1:0 – Cerovečki (8), 2:0 – Oršić (18), 3:0 – Lončarević (22), 3:1 – D. Šimunović (35), 3:2 – Res (37), 4:2 – Cerovečki (47-11m), 4:3 – D. Šimunović (51), 4:4 – D. Šimunović (57), 4:5 – D. Šimunović (65), 5:5 – Cerovečki (74-11m).

Libertas” sljedeću utakmicu igra u Novskoj, u srijedu 21. rujna u 15:30 sati, kad je na rasporedu 1/16 finala Hrvatskog kupa. U Novskoj gostuje ekipa “Vinogradara“.