Djevojke 5. i 6. razreda Osnovne škole Novska prvakinje Županijskog natjecanja u atletici

Objavljeno: 11.05.2018 - 9:24 Izvor: FB stranica Osnovne škole Novska Pročitano: 739 puta

U Kutini je prošlog tjedna održano Županijsko natjecanje u atletici za 5., 6., 7. i 8. razrede.

Osnovna škola Novska je bila uspješna, gdje su djevojke u kategoriji 5. i 6. razreda osvojile 1. mjesto, a osvojile su ga u sastavu: Anita Zekić ,6.d, Lucija Mežnarić, 6.a, Hana Basarić, 5.d, Zara Mance, 6.d, Lukrecia Prka, 6.d, Laura Bilandžija, 5.d, Ira Sogonić, 6.e i Dorotea Rajić, 6.d. Djevojke su pobjedom stekle pravo nastupa na Prvenstvu Hrvatske koje će se održati od 3. do 5. lipnja u Vinkovcima.

Na natjecanju su sudjelovali i dečki, koji su osvojili osvojili 4. mjesto: Jan Vučić, 5.d, Mihael Prelesnik, 5.b, Marko Krunić, 5.d, Marko Rogulja, 7.d, Frano Brtan, 5.a, Viktor Barešić, 5.d, Lukas Antešević, 5.d.

U kategoriji natjecanja za 7. i 8. razrede. Djevojke u sastavu Dorotea Rajić, 6.d, Anita Zekić, 6.d, Ema Komljenović, 8.d, Mateja Barišić, 8.e, Danijela Kivač, 7.a, Lucija Krunić, 8.d, Ira Sogonić, 6.e i Paula Santo, 7.d osvojile su treće mjesto. Dečki su osvojili 11. mjesto.